Fotogalerie

Zde naleznete fotografie z akcí Pečovatelské služby. Další foto naleznete v sekcích Komunitního centra Šlejnická, DPS Liboc a DPS Šlejnická.

Veškeré fotografie byly pořízeny se souhlasem osob, které se na nich objevují.

Jakékoli nedovolené šíření těchto fotografií je zakázáno. Děkujeme za pochopení.

 

GRILOVÁNÍ LÉTO 2020

Po postupném rozvolnění opatření proti šíření nákazy COVID-19 se konalo v obou Domech s pečovatelskou službou již tradiční a oblíbené grilování. Setkání bylo moc příjemné a milé a  v DPS Liboc nám přálo počasí a teploty byly přívětivé. Při grilování v  DPS Šlejnická bohužel poprchávalo, ale i tak jsme si  to moc užili a to i díky kapele Pražský dixieland, která nám odpoledne zpříjemnila skvělou jazzovou hudbou. Setkání se konalo za podpory a účasti zástupců z Městské části Prahy 6, které patří velké díky za podporu našich klientů a zprostředkování masáží zdarma a poukázek pro nákup do lékáren, drogerií atd.

 

 

V době uzavření KSEC z důvodu šíření nákazy COVID-19 se konají  koncerty pouze v zahradách DPS, kdy klienti mají možnost koncerty sledovat v bezpečí svých bytů. Děkujeme iniciativě HrajemeDoOken a všem vystupujícím.

 

Ježíškova vnoučata

Setkání s paní Jitkou pro nás bylo moc příjemné. Ačkoli se to na první pohled nemusí zdát, byl to dárek pro obě strany a jsme za to projektu Ježíškova vnoučata vděčni. Vidět radost paní Jitky bylo odměnou a už teď se těšíme na další ročník, kdy z obdarovávání uděláme naši tradici. Zároveň doufáme, že zůstaneme s paní Jitkou v kontaktu :). Přejeme krásný advent!

 

Před letními prázdninami se konalo grilování v DPS Liboc a DPS Šlejnická. K poslechu zahrála skvělá Kapela z divadla SEMAFOR a opékali se buřty, klobásky a kuřecí maso. Setkání se konalo za podpory a účasti zástupců z Městské části Prahy 6 a i přes velké horko se celá akce v obou DPS moc povedla. Krásné léto všem!

 

 

Oslava Velikonoc 2019

 

Canisterapie Seniorů

Den Seniorů

U příležitosti dne seniorů proběhla v DPS Šlejnická soutěž v háčkování řetízku. Seniorky byly velmi zručné a dobře se pobavily. Všechny zúčastněné si za svůj výkon zaslouží náš obdiv a uznání a první tři z nich získaly diplom.