Volná místa

Pečovatelská služba Prahy 6 přijme řidiče(řidičku)-závozníka pro rozvoz obědů na zkrácený úvazek

(6 hod.). Požadujeme řidičské oprávnění sk.B, zdravotní průkaz, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost – možno i pro aktivního důchodce (dovolená 25 dnů, stravenky dle odpracovaných dnů)

 

 

 

Dále přijmeme brigádníky pro rozvoz obědů po dobu prázdnin(červen-září) – vhodné pro studenty

Zdravotní průkaz podmínkou.

 

Info – vedoucí autoprovozu Miroslav Kapusta, kapusta@psp6.cz, tel. 736489332

 

 

Pracovník v sociálních službách – pečovatel/ka

pro terénní pečovatelskou službu v rámci obvodu MČ Prahy 6.

Pečovatelská služba je poskytována v domácnostech uživatelů služby.

Očekáváme: ZŠ/SŠ vzdělání, vzdělání v sociální oblasti či absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu výhodou (nutnost složení do 18 měsíců od nástupu do PP), bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalosti a praxe v oblasti sociálních služeb výhodou, odpovídající vyjadřovací a komunikační dovednosti, schopnost empatie a sociálního cítění, schopnost týmové práce, odpovědnost při plnění pracovních úkolů, kladný vztah k seniorům.

Nabízíme: hlavní pracovní poměr, po 3měsíční zkušební lhůtě náborový příspěvek ve výši 5000,-Kč v případě, že uchazeč absolvoval akreditovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách nebo má odpovídající vzdělání, po uplynutí zkušební doby možnost malého služebního bytu (1+kk či 1+1).

Platové podmínky: dle platových tarifů, osobní ohodnocení, 5 týdnů dovolené, čtvrtletní odměny, příspěvek na dopravu a stravování.

Termín nástupu: dohodou

Zájemci se mohou hlásit: zasláním písemné nabídky a stručného životopisu na e-mail: pruchova@psp6.cz

telefonicky na čísle 220 513 315 nebo 220 513 535, vždy od 8:00-15:00hod osobně jen po předchozí telefonické dohodě, v sídle organizace Břevnovská 4, Praha 6

Podmínky pro přidělení služebního bytu určuje MČ Prahy 6, se kterou bude nájemní smlouva uzavřena.