Volná místa

Pracovník v sociálních službách – pečovatel/ka

pro terénní pečovatelskou službu v rámci obvodu MČ Prahy 6.
Pečovatelská služba je poskytována v domácnostech uživatelů služby.
Očekáváme: ZŠ/SŠ vzdělání, vzdělání v sociální oblasti či absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu výhodou (nutnost složení do 18 měsíců od nástupu do PP), bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalosti a praxe v oblasti sociálních služeb výhodou, odpovídající vyjadřovací a komunikační dovednosti, schopnost empatie a sociálního cítění, schopnost týmové práce, odpovědnost při plnění pracovních úkolů, kladný vztah k seniorům.
Nabízíme: hlavní pracovní poměr, po 3měsíční zkušební lhůtě náborový příspěvek ve výši 5000,-Kč v případě, že uchazeč absolvoval akreditovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách nebo má odpovídající vzdělání, po uplynutí zkušební doby možnost malého služebního bytu (1+kk či 1+1).
Platové podmínky: dle platových tarifů, osobní ohodnocení, 5 týdnů dovolené, čtvrtletní odměny, příspěvek na dopravu a stravování.
Termín nástupu: dohodou
Zájemci se mohou hlásit: zasláním písemné nabídky a stručného životopisu na e-mail: pruchova@psp6.cz
telefonicky na čísle 220 513 315 nebo 220 513 535, vždy od 8:00-15:00hod osobně jen po předchozí telefonické dohodě, v sídle organizace Břevnovská 4, Praha 6
Podmínky pro přidělení služebního bytu určuje MČ Prahy 6, se kterou bude nájemní smlouva uzavřena