Volná místa

Brigáda/ pracovník v sociálních službách – pečovatel/ka

pro terénní pečovatelskou službu v rámci obvodu MČ Prahy 6 přijmeme brigádníky na DPP.

Pečovatelská služba je poskytována v domácnostech uživatelů pečovatelské služby.

Požadujeme: SŠ vzdělání v sociální oblasti, věk 18 let, zdravotní průkaz.

Požadujeme: kladný vztah k seniorům, sociální cítění empatii a odpovědnost při plnění pracovních úkolů, vyjadřovací a komunikační dovednosti.

Termín nástupu: dohodou (letní prázdniny)

Zájemci se mohou hlásit: zasláním písemné nabídky na e-mail: pruchova@psp6.cz

nebo

telefonicky na čísle 220 513 315 nebo 220 513 535, vždy od 8:00-15:00 hod příp. osobně (po předchozí telefonické dohodě) v sídle organizace Břevnovská 4, Praha 6

 

BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK na recepci

Hledáme nového zaměstnance na zajištění odpoledních služeb v týdnu a celodenních služeb o víkendu na recepci Domu s pečovatelskou službou v Praze 6, Šlejnická 5. Jedná se o DPP případně DPČ.

Očekáváme: bezúhonnost, samostatnost, etické chování vůči obyvatelům domu, ochotu pomáhat, pečlivost a schopnost spolupráce. Pracovník sleduje požární signalizaci, přijímá tísňové hovory od obyvatel domu, v případě nutnosti volá sanitu, havarijní službu, dohlíží na vstup osob do budovy. Směny jsou v pravidelných intervalech dle rozpisu od 15.30 – 19.00 v týdnu a 07.00-19.00 o víkendu. Služby vychází na 1 někdy na 2 týdny v měsíci. Práce je vhodná i pro studenty od 18 ti let.

Nástup: dohodou Nabídky zasílejte na adresu: trnkova@psp6.cz nebo pruchova@psp6.cz

Kontaktní telefon: 220 513 535 nebo 220 513 315

 

Pracovník v sociálních službách – pečovatel/ka

pro terénní pečovatelskou službu v rámci obvodu MČ Prahy 6.

Pečovatelská služba je poskytována v domácnostech uživatelů služby.

Očekáváme: ZŠ/SŠ vzdělání, vzdělání v sociální oblasti či absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu výhodou (nutnost složení do 18 měsíců od nástupu do PP), bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalosti a praxe v oblasti sociálních služeb výhodou, odpovídající vyjadřovací a komunikační dovednosti, schopnost empatie a sociálního cítění, schopnost týmové práce, odpovědnost při plnění pracovních úkolů, kladný vztah k seniorům.

Nabízíme: hlavní pracovní poměr, po 3měsíční zkušební lhůtě náborový příspěvek ve výši 5000,-Kč v případě, že uchazeč absolvoval akreditovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách nebo má odpovídající vzdělání, po uplynutí zkušební doby možnost malého služebního bytu (1+kk či 1+1).

Platové podmínky: dle platových tarifů, osobní ohodnocení, 5 týdnů dovolené, čtvrtletní odměny, příspěvek na dopravu a stravování.

Termín nástupu: dohodou

Zájemci se mohou hlásit: zasláním písemné nabídky a stručného životopisu na e-mail: pruchova@psp6.cz

telefonicky na čísle 220 513 315 nebo 220 513 535, vždy od 8:00-15:00hod osobně jen po předchozí telefonické dohodě, v sídle organizace Břevnovská 4, Praha 6

Podmínky pro přidělení služebního bytu určuje MČ Prahy 6, se kterou bude nájemní smlouva uzavřena.