Fotogalerie

MdzZde naleznete fotografie z akcí Pečovatelské služby. Další foto naleznete v sekcích Komunitního centra Šlejnická, DPS Liboc a DPS Šlejnická.

Veškeré fotografie byly pořízeny se souhlasem osob, které se na nich objevují.

Jakékoli nedovolené šíření těchto fotografií je zakázáno. Děkujeme za pochopení.

 

VÁNOCE 2023 – Šťastné a veselé

 

MDŽ 2023 – Aranžérie, sociální podnik opět věnovala našim seniorkám krásné květiny k příležitosti MDŽ a dámy byly velmi potěšeny.

 

GRILOVÁNÍ 2021

POMOC pro S- centrum Hodonín po zničení Domu seniorů Tornádem

Krásné gesto solidarity projevili klienti a zaměstnanci Domů s pečovatelskou službou v Praze 6. Vybrali mezi sebou bezmála 20 tisíc korun, které posílají přes sbírku Jihomoravského kraje cíleně do seniorského centra v Hodoníně, které poškodilo řádění tornáda. Peníze mají přispět na opravu centra, aby se jeho klienti mohli co nejdříve vrátit zpět. „Jsem pyšná na obyvatele našich domů i na zaměstnankyně DPS, které pomohly v našich dvou objektech dobrovolnou sbírku upořádat,“ říká ředitelka Pečovatelské služby Lucie Trnková.  Tleskáme 👏👏

GRILOVÁNÍ LÉTO 2020

Po postupném rozvolnění opatření proti šíření nákazy COVID-19 se konalo v obou Domech s pečovatelskou službou již tradiční a oblíbené grilování. Setkání bylo moc příjemné a milé a  v DPS Liboc nám přálo počasí a teploty byly přívětivé. Při grilování v  DPS Šlejnická bohužel poprchávalo, ale i tak jsme si  to moc užili a to i díky kapele Pražský dixieland, která nám odpoledne zpříjemnila skvělou jazzovou hudbou. Setkání se konalo za podpory a účasti zástupců z Městské části Prahy 6, které patří velké díky za podporu našich klientů a zprostředkování masáží zdarma a poukázek pro nákup do lékáren, drogerií atd.

 

 

V době uzavření KSEC z důvodu šíření nákazy COVID-19 se konají  koncerty pouze v zahradách DPS, kdy klienti mají možnost koncerty sledovat v bezpečí svých bytů. Děkujeme iniciativě HrajemeDoOken a všem vystupujícím.

 

Ježíškova vnoučata

Setkání s paní Jitkou pro nás bylo moc příjemné. Ačkoli se to na první pohled nemusí zdát, byl to dárek pro obě strany a jsme za to projektu Ježíškova vnoučata vděčni. Vidět radost paní Jitky bylo odměnou a už teď se těšíme na další ročník, kdy z obdarovávání uděláme naši tradici. Zároveň doufáme, že zůstaneme s paní Jitkou v kontaktu :). Přejeme krásný advent!

 

Před letními prázdninami se konalo grilování v DPS Liboc a DPS Šlejnická. K poslechu zahrála skvělá Kapela z divadla SEMAFOR a opékali se buřty, klobásky a kuřecí maso. Setkání se konalo za podpory a účasti zástupců z Městské části Prahy 6 a i přes velké horko se celá akce v obou DPS moc povedla. Krásné léto všem!

 

 

Oslava Velikonoc 2019

 

Canisterapie Seniorů

Den Seniorů

U příležitosti dne seniorů proběhla v DPS Šlejnická soutěž v háčkování řetízku. Seniorky byly velmi zručné a dobře se pobavily. Všechny zúčastněné si za svůj výkon zaslouží náš obdiv a uznání a první tři z nich získaly diplom.